O nas

Firma Schneider & Dalecki została założona w 2006 roku przez Jakuba Schneider oraz Andrzeja Daleckiego. Właściciele Firmy postanowili wykorzystać swoje zamiłowanie do żeglarstwa w produkcji wyrobów z kompozytów używanych w przemyśle marynistycznym. Początkowo produkcja odbywała się w dwóch zakładach produkcyjnych. Ze względów logistycznych i ekonomicznych w 2019 roku odbyła się konsolidacja firm i produkcja została zlokalizowana w Krojantach.

Mottem firmy jest „ Schneider & Dalecki Composite competend in GPR technology”. Co oznacza iż, działalność organizacji ukierunkowana jest na wytworzenie wysokiej jakości produktów charakteryzujących się lekkością, wytrzymałością  i odpornością.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii możliwe jest dostosowanie się do wymagań, potrzeb i oczekiwań klientów. Każdy wyrób jest skrupulatnie monitorowany poprzez wykonywanie kontroli międzyoperacyjnych, dzięki czemu zapewniona jest wysoka jakość produktu końcowego.

Nasza Firma  stale rozwija się przez co zwiększa swoją konkurencyjność na rynku.

W obecnych czasach największą wartością firmy jest pracownik, dlatego dbamy o przyjazną atmosferę pracy, podnosimy kompetencje i świadomość personelu , jednocześnie dbając o wysokie warunki środowiska pracy.

Staramy budować się  trwałe relacje z naszymi klientami dostarczając im  wysokiej jakości produkty.